חזון החברה

“אין לי ארץ אחרת”, נכתב בשיר חורץ הלהבות של הכותב אהוד מנור.

אנו מאמינים כי מדינת ישראל היא מדינתנו היחידה, היחסית קטנה אך שופעת בכל טוב – “ארץ זבת חלב ודבש” (שמות, פרק ג’, פסוק ח’ ).

אבותינו התחילו דרך נפלאה ובנו את המדינה כשהיתה חול וביצות, יחד עם זאת, הם כנראה לא העריכו מספיק את חוסן המדינה ואת העובדה שמספר שנים לאחר מכן, ידורו בישראל כ-9 מיליון תושבים.

אנו מבינים זאת כיום!

אנו יודעים שמדינת ישראל כאן כדי להישאר ולכן הדרך היחידה להמשיך בצמיחה ובעשייה, בשטח ארץ נתון, היא באמצעות בניית מגדלים וחיזוק ושדרוג מבנים ישנים.

ארץ ישראל שופעת במשאבים אך מוגבלת בשטח, על כן, חיזוק ושדרוג הבניין במסגרת חוק המקרקעין (חיזוק בתים משותפים מפני רעידות אדמה), תשס”ח-2008*, הינה האפשרות הטובה ביותר להמשיך ולצמוח.

אנו יודעים כי המצב הכלכלי בארץ אינו מאפשר למירב התושבים לעזוב את דירתם הישנה ולעבור לדירה חדשה המתאימה לצורכיהם.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

חברתנו מחפשת בעלי דירות בבניינים ישנים, שלעתים אף אינם ראויים למגורים, יוצרת הסכמים עם חברות קבלניות ובעלי מקצוע מהטובים בתחום, ופועלת לחיזוק ושדרוג הבניינים הישנים, תוך כבוד ודאגה לבעלי הדירות.

אנו פועלים מול הוועדות המקומיות והמחוזיות ודורשים היתרים לבניה רוויה ואיכותית בכל הארץ.

כחלק מביצוע עבודות חיזוק הבניין, אנו דואגים להוספת מעליות, לתוספת מרפסות שמש, לחניות, לשיפור התשתיות באזור וכמובן לרווחת בעלי הנכסים.

אנו מאמינים כי אין אדם בישראל שלא “מגיע” לו לגור בבית ראוי ואנו עושים את כל הנדרש כדי להחזיר את איכות חייהם, כבודם ורווחתם של הדיירים.

אם אתם בעלי דירות בבניין שנבנה לפני שנת 1980, אנחנו החברה שתעשה הכל כדי שתזכו לגור באיכות החיים שמגיע לכם לחיות בה.